O nas

Nie jestem profesjonalistą, we wszystkim co traktuję jako hobby figuruję raczej jako amator: od sfery muzycznej, przez rękodzieło aż po pisarstwo. Staram się jednak rozwijać w tym, poprawiać błędy i doskonalić to co już jest dobre.
W pracy daję z siebie wiele, pracuję bowiem z dziećmi, które potrzebują czasami ode mnie więcej niż w danym momencie mogę dać. To wymaga ode mnie kolejnych kroków w celu zrozumienia ich. Za sobą mam pracę z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, niedostosowaniem społecznym i niepełnosprawnością intelektualną. Jeżeli urodzi Ci się w głowie pytanie dotyczące tej sfery również odpowiem, na tyle na ile pozwoli mi wiedza i doświadczenie.
Pisanie jest dla mnie odpoczynkiem, odejściem od rzeczywistości, a także nieśmiałym marzeniem. Najbardziej lubię fantastykę i romans, choć właściwie sięgam po praktycznie każdy gatunek, zależnie od nastroju.
Jestem dosyć wesołym człowiekiem, trochę rozchachanym, ale i twardym, jeżeli istnieje taka potrzeba. Brak mi tylko stanowczości w działaniu, jednak cały czas z tym walczę. Wierzę, że wiele jeszcze przede mną.